Ontdek ons team!

Bij Digital Store staat klantenservice voorop voor onze teams. Lees verder om meer te weten te komen over de mensen die onze tablet- en IT-beveiligingsoplossingen beheren.

The Digital Store Team

Klantendienst

De leden van onze meertalige klantendienst zijn van maandag tot en met vrijdag van 9 tot 19 uur beschikbaar om al je vragen te beantwoorden. Boekhouding, producten, facturatie, levering, retouren, garantie, advies: alles komt aan bod. Neem contact op via e-mail, telefoon of chat en geniet van betrouwbare informatie om de juiste keuze te maken voor een standaard of steun.

Orderpickers

Geen bestelling zonder magazijn en voorbereiding! Ons team van door IT en mobiliteit gepassioneerde orderpickers maakt elke dag tientallen pakketten klaar voor verzending in heel Europa. Zij zijn ook verantwoordelijk voor de retourzendingen, zij zijn degenen die je producten ontvangen wanneer je van gedachten verandert. Een topteam waardoor we jouw verzending op dezelfde dag kunnen aanbieden voor elke bestelling die voor 17.00 uur wordt geplaatst.

Productmanagers

Bij the Digital Store wordt het assortiment voortdurend bijgewerkt. Onze inkopers en productmanagers scannen de markt voor standaarden en tabletstands om de beste producten voor jouw verkooppunt te kunnen aanbieden. Elke week vullen ze onze voorraad aan om je steeds meer beschikbare producten aan te bieden.